საიტი მუშაობს სატესტო რეჟიმში
უკუკავშირი

მოქალაქეთა მიღების გრაფიკი

 
სახელი, გვარი თანამდებობის დასახელება მიღების დღე მიღების საათი საკონტაქტო პირი
1 აბულაძე    გია

ადამიანის უფლებათა დაცვის საკითხთა კომიტეტის თავმჯდომარის მოადგილე

ოთხშაბათი

12:00-14:00 სთ  
2 ანანიძე ცოტნე

ადამიანის უფლებათა დაცვის საკითხთა კომიტეტის თავმჯდომარე

(Ν29 მაჟორიტარული საარჩევნო ოლქი, ქობულეთი)
სამშაბათი 14:00-18:00 სთ

მადონა ლომინაძე

595 90 91 82

lominadzemadona@gmail.com    

3 ანთაძე ლევან ჯანმრთელობის დაცვისა და სოციალურ საკითხთა კომიტეტის თავმჯდომარის მოადგილე

ოთხშაბათი

 
12:00-14:00 სთ  
4 აროშიძე ტიტე

უმაღლესი საბჭოს თავმჯდომარის მოადგილე

(Ν28 მაჟორიტარული საარჩევნო ოლქი, ბათუმი)

ორშაბათი

პარასკევი
12:00-16:00 სთ.

ვაჟა მეგრელიძე

579 280 038

v.megrelidze@sca.ge

 

5 ბაგრატიონი ელგუჯ ფრაქცია ''ერთიანი ნაციონალური მოძრაობის" თავმჯდომარე

ოთხშაბათი

12:00-14:00 სთ  
6 ბაციკაძე დავით განათლების, მეცნიერების, კულტურისა და სპორტის საკითხთა კომიტეტის თავმჯდომარე ორშაბათ

10:00-12 :00 სთ

14:00-18:00 სთ

ნაირა აბულაძე

577 999 540

abuladzenaira15@gmail.com
7 გაბაიძე დავით უმაღლესი საბჭოს თავმჯდომარე

ორშაბათი

სამშაბათი

ოთხშაბათი

ხუთშაბათი

პარასკევი

12:00-14:00სთ

ნინო მელქაძე

577 951 220

nino.melqadze123@gmail.com

8 გვიანიძე მარინე საფინანსო-საბიუჯეტო და ეკონომიკურ საკითხთა კომიტეტის თავმჯდომარე ოთხშაბათი  პარასკევი 14:00-16:00 სთ

ლელა სურმანიძე

591 081 021

lela.surmanidze2609@gmail.com 

9 ვარშანიძე ნადიმ უმაღლესი საბჭოს წევრი ოთხშაბათი 12:00-17:00 სთ

ბადრი ცინცქილაძე

593 221 911

b.tsinskiladze@gmail.com 
10 ვასაძე მედეა საკონსტიტუციო, იურიდიულ და საპროცედურო საკითხთა კომიტეტის თავმჯდომარის მოადგილე ოთხშაბათი 12:00-14:00სთ  
11 ვერძაძე ილია  ჯანმრთელობის დაცვისა და სოციალურ საკითხთა კომიტეტის თავმჯდომარე

ორშაბათი

ხუთშაბათი

11:00-15:00სთ

მამუკა კაკაბაძე

555 11 99 99 mamukakakabadze@gmail.com  
12 თედორაძე დავით უმაღლესი საბჭოს წევრი ორშაბათი 12:00-15:00 სთ

ამირან გაბაიძე

595 600 932

13 კირთაძე გიორგი საფინანსო-საბიუჯეტო და ეკონომიკურ საკითხთა კომიტეტის თავმჯდომარის მოადგილე ოთხშაბათი 12:00-14:00 სთ  
14 მანველიძე გიორგი ფრაქცია "ქართული ოცნების" თავმჯდომარე სამშაბათი ხუთშაბათი 12:00-15:00 სთ

ნათია რამიშვილი

577 722 111

15  მგალობლიშვილი ვლადიმერ საკონსტიტუციო, იურიდიულ და საპროცედურო საკითხთა კომიტეტის თავმჯდომარე      
16 სირაბიძე ლაშა უმაღლესი საბჭოს წევრი ხუთშაბათი 14:00-15:00 სთ

სოფიო კონცელიძე

595 910 708 kontselidzesofio@gmail.com

17 სურმანიძე მამული აგრარულ და გარემოს დაცვის საკითხთა კომიტეტის თავმჯდომარის მოადგილე ოთხშაბათი 12:00-14:00 სთ  
18 ფუტკარაძე ფრიდონ

აგრარულ და გარემოს დაცვის საკითხთა კომიტეტის თავმჯდომარე

(Ν30 მაჟორიტარული საარჩევნო ოლქი-ხელვაჩაური,ქედა,შუახევი,ხულო)

ორშაბათი

სამშაბათი

ხუთშაბათი

12:00-17:00 სთ

გიორგი დავითაძე

557 40 77 40

Giorgidavitadze129@gmailcom
19 ჩავლეიშვილი ირაკლი განათლების, მეცნიერების, კულტურისა და სპორტის საკითხთა კომიტეტის თავმჯდომარის მოადგილე ოთხშაბათი 12:00-14:00 სთ  
20 ხალვაში ფატი გენდერული თანასწორობის საბჭოს თავმჯდომარე

სამშაბათ

პარასკევ
12:00-15:00 სთ

სვეტლანა კუდბა

599 581 845

21 ჭეიშვილი ირაკლი ფრაქცია „ქართული ოცნების“ თავმჯდომარის მოადგილე სამშაბათი 11:00-13:00 სთ

მარიამ ბურკენაძე

558 982 323